CZEN
TweeterFacebook

Eliška Hrubá

Specializace: F&B, gastronomie, kulinářství, front office,

Eliška Hrubá se pohybuje v oblasti CR již 11 let. Své zkušenosti a znalosti získala studiem Hotel Managementu v Londýně a taktéž Vysoké školy Hotelové v Praze. Znalosti rozvíjela prací v ubytovacích i stravovacích zařízeních v Čechách i v zahraničí. Nejzajímavější jsou určitě Hilton Prague, Royal Albert Hall, Londýn. Eliška může říct: „Obsluhovala jsem anglickou královnu!“ a to doslova.

Kristýna Zelienková

Specializace: Sales, Marketing, Management skills

Své působení  v oblasti cestovního ruchu začala již před dvanácti lety. Pracovní dovednosti rozvíjela  v mezinárodních hotelových řetězcích jako Marriott USA, Hilton, Mandarin Oriental, získala zkušenosti v oblasti Front of House a Obchodního oddělení, kde zastávala managerskou pozici.  Během této doby absolvovala spoustu odborných školení a kurzů. Dále své vzdělání doplnila o studium Managementu cestovního ruchu na Universitě Jana Amose Komenského v Praze. V současné době se věnuje tvorbě a realizaci školení za účelem zvyšování úrovně služeb. Obchodní a manažerské dovednosti předává tak, aby byly odrazem reálné skutečnosti Dále se zaměřuje na ekologický provoz hotelů a snižování fixních nákladů. 

Veronika Klimánková

Specializace: Sales, Marketing, Management skills

V oblasti cestovního ruchu působí více jak dvanáct let. Po absolvování soukromé vyšší odborné školy zaměřené na cestovní ruch začala pracovat v mezinárodní cestovní kanceláři Thomas Cook, a.s. / Hapag-Lloyd Business Travel s.r.o., kde získala zkušenosti s vedením zahraniční pobočky. Dále své dovednosti rozšiřovala v hotelích Hilton Prague, kde pracovala jako Senior Sales Manager. Její poslední zaměstnání je v hotelu Palace, kde působila jako ředitelka obchodního oddělení. Své nenahraditelné znalosti předává během školení velmi zajímavou, interaktivní formou. Sama se na vytváření školení podílí.

Aleš Vančura

Specializace: Recepce, team building

Vystudoval ekonomickou fakultu Univezity Tomáše Bati ve Zlíně. Po škole působil ve Spojených státech amerických jako hotelový manager, kde získal zkušenosti s vedením hotelu v provozu i obchodního oddělení. Dále působil a dodnes pracuje v hotelu Hilton Prague a Hilton Prague Old Town na pozicích vedoucí recepce, duty manager a sales manager. Svou odbornost rozšiřuje nejen specializovanými kurzy, kterých se účastní, ale také působením v neziskové organizaci zajišťující teambuildingové aktivity.

Martina Lazárová

Specializace: E-commerce

V hotelovém průmyslu působí osm let. Má zkušenosti z oblasti recepce, obchodu, provozu a s vedením hotelu.

Po absolvování soukromé vyšší odborné školy zaměřené na cestovní ruch začala pracovat v Hotelu Hilton Prague, kde zastávala pozice na recepci, konferenčním a obchodním oddělení. V hotelu Yasmin pracovala na obchodním oddělení. Její poslední zaměstnání je v hotelu Praha kde působila jako Associate Managing Director. Své vzděláni doplnila titulem MBA na University of New York in Prague.

 

Bohuslav Macháček

Specializace: Revenue a Yield Management

V oblasti cestovního ruchu pusobí osm let. Zkušenosti v oblasti revenue managementu získal v hotelích Hilton Prague a Hilton Prague Old Town, kde pracoval na pozici vedoucího rezervačního oddělení a poté na pozici Revenue managera. V současné době pracuje na pozici Revenue managera v hotelu Park Inn Prague. K jeho specializacím dále patří mimo jiné také e-commerce, distribution, pricing a social media. 

 

Tomáš Kittler 

Specializace: Upselling a Crosselling

Svou hotelovou kariéru zahájil v rámci pre-opening teamu v houteru Four Seasons Prague, kde působil deset let  v oblasti Front Office a jako Night Manager. Další zkušenosti načerpal při svém ročním pobytu ve Four Seasons Hotel Canary Wharf v Londýně. Dále byl opět členem pre-opening teamu hotelu The Augustin z řetězce Rocco Forte a v  současné době pracuje pro  hotel Mandarin Oriental. Současně se také věnuje různým typům školení, zejména rozvoji osobnosti, prodejních dovedností a dalším profesně specializovaným kurzům. 

 

Pavel Čadil

Specializace: kuchařské kurzy

Pavel Čadil je jeden z největších odborníků v oblasti kulinářství v Praze. Jeho kurzy jsou zaměřeny na moderní gastronomii s ohledem na lokální zdroje. 

Profesní Praxe:

2011 Radisson BLU Alcron Chef de partie

2011- Hotel Regent Berlin Fischers Fritz, stáž v restauraci oceněné dvěmi  Michelinskými hvězdami.

2007-2011 Radisson SAS Alcron  Hotel-demi chef/ sosiér  

2007  Radisson SAS Alcron  Hotel -demi chef / entrmetier

2005 Radisson SAS Alcron  Hotel- demi chef /studená kuchyně

-kurzy  Sushi

-soutěž v otvírání ústřic

-soutěž ve filetování lososů

-škola vaření pro klienty

Další působení : Italská restaurace „No.110“ Kolumbijská rodinná restaurace „DON PEDRO“, „RIO´S RESTAURANT VYŠEHRAD“„RIO’S BEACH CLUB“,

Czech Hotel AcademyBílá šipka

Jedná  se o jedinečný projekt v oblasti vzdělávání v cestovním ruchu. Tato akademie připravuje pro vaše zaměstnance série školení ve všech oblastech, které souvisí s provozem hotelu, penzionu, či restaurace. Současný stav hotelových škol nepřináší na trh práce kvalitní zaměstnance oboru cestovního ruchu. Proto jsme tady my, abychom vám pomohli naučit vaše zaměstnance, jak poskytovat služby na špičkové úrovni. Pouze kvalitní služby přivedou do vašich provozoven spokojené klienty, kteří u vás rádi utratí své peníze. Naši profesionální lektoři, kteří sami pracovali několik let v těch nejlepších hotelích Prahy, předají své zkušenosti vašim zaměstnancům a to formou, která bude velmi zábavná, ale naučná.

S našimi školeními přijedeme až k vám. Organizujeme školení nejenom v Praze, ale také v dalších městech České republiky tak, abychom šetřili vaše náklady.

Letní hotelová školašipka

Best Hotel Qualityšipka

Czech Hotel Elite Clubšipka

Tento jedinečný klub, ve kterém získáte členství ZDARMA vám otevře dveře v oblasti cestovního ruchu.

 

REGISTRACE na info@czechhotelconsulting.cz

Ostatní službyšipka

Už jenom do roku 2013 bude možné čerpat dotace z fondů Evropské Unie. Využijte tuto možnost a investujte do vlastního podnikání a do vzdělávání zaměstnanců a to jak v podnicích které mají sídlo na území Hlavního města Prahy, tak v regionech. Prozískání těchto dotací sice existují určitá omezení, která jsou nastavena jednotlivými poskytovateli těchto dotací, nicméně my tyto údaje sledujeme a vyhodnotíme, zda je vaše společnost schopna na tyto peníze dosáhnout a za jakých podmínek.

Kontaktujte nás proto co nejdříve na adrese info@czechhotelconsulting.cz a staňte se našimi partnery.