CZEN
TweeterFacebook

Motivace

Úvod

Vysoká motivovanost pracovníků je základem úspěchu firmy. Motivování členů však není jednoduchá a krátkodobá záležitost, ale běh na dlouhou trať. Úspěšně sestavit plán pro členy týmu je důležitou schopností každého manažera.

Cíle

- Seznámení s teoriemi pracovní motivace a zejména s možnostmi jejich aplikace

- Identifikování potřeb jednotlivců v týmu

- Zvýšení pracovní spokojenosti a růstu efektivity práce celého týmu

- Vedení motivačního rozhovoru

Obsah

Pracovní motivace jako proces

- teorie a praxe pracovní motivace

- faktory ovlivňující pracovní motivaci

Zvyšování výkonu a efektivity práce

- motivační typologie

- motivování nefinančními postupy

- vztah pracovní spokojenosti a efektivity práce

Vedení motivačního rozhovoru

Navazující kurzy

Koučování týmu

Leadership - vedení, motivace 

<< zpět

Czech Hotel AcademyBílá šipka

Jedná  se o jedinečný projekt v oblasti vzdělávání v cestovním ruchu. Tato akademie připravuje pro vaše zaměstnance série školení ve všech oblastech, které souvisí s provozem hotelu, penzionu, či restaurace. Současný stav hotelových škol nepřináší na trh práce kvalitní zaměstnance oboru cestovního ruchu. Proto jsme tady my, abychom vám pomohli naučit vaše zaměstnance, jak poskytovat služby na špičkové úrovni. Pouze kvalitní služby přivedou do vašich provozoven spokojené klienty, kteří u vás rádi utratí své peníze. Naši profesionální lektoři, kteří sami pracovali několik let v těch nejlepších hotelích Prahy, předají své zkušenosti vašim zaměstnancům a to formou, která bude velmi zábavná, ale naučná.

S našimi školeními přijedeme až k vám. Organizujeme školení nejenom v Praze, ale také v dalších městech České republiky tak, abychom šetřili vaše náklady.

Letní hotelová školašipka

Best Hotel Qualityšipka

Czech Hotel Elite Clubšipka

Tento jedinečný klub, ve kterém získáte členství ZDARMA vám otevře dveře v oblasti cestovního ruchu.

 

REGISTRACE na info@czechhotelconsulting.cz

Ostatní službyšipka

Už jenom do roku 2013 bude možné čerpat dotace z fondů Evropské Unie. Využijte tuto možnost a investujte do vlastního podnikání a do vzdělávání zaměstnanců a to jak v podnicích které mají sídlo na území Hlavního města Prahy, tak v regionech. Prozískání těchto dotací sice existují určitá omezení, která jsou nastavena jednotlivými poskytovateli těchto dotací, nicméně my tyto údaje sledujeme a vyhodnotíme, zda je vaše společnost schopna na tyto peníze dosáhnout a za jakých podmínek.

Kontaktujte nás proto co nejdříve na adrese info@czechhotelconsulting.cz a staňte se našimi partnery.