CZEN
TweeterFacebook

E - commerce I

Úvod

Průzkumy prokázaly, že celá řada začínajících i zkušených obchodníků dosahuje nižších výsledků, než by odpovídalo jejich potenciálu. Jedním z důvodů je nedodržení některých ze základních pravidel úspěšného prodeje. Kurz přináší možnost ověřit si správnost svých postupů a najít další cesty ke zlepšení.

Cíle

Vytvoříme společně správnou strategii pro Vaši firmu a poradíme jak udržet krok s vývojem. Získáte zákazníky kteří se k Vám budou vracet.
Součástí semináře jsou praktické ukázky, vyzkoušení systémů a různých internetových aplikací. Proces implementování strategie do praxe v provozu.

Obsah

Na kurzu se naučíte jak vytvořit e-commerce strategii přesně na míru Vaší společnosti - soulad s corporate identity a vzhledu kvalitního webu, rezervační technologie, mobilní verze stránek, nástroje internetového marketingu SEO optimalizace.

Spolupráce s GDS, OTA Reklamní kampaň PPC Feedback klientů Monitorování a analýza

Jak nejlépe využít sociální sítě pro Vaši společnosti, zvýšení počtu fanoušků, správa sociálních sítí. Představíme si více než Facebook a Twitter.

Naučte se využívat novinku - Geolokační sociální sítě Podpora prodeje na internetu (Věrnostní programy, affiliate programy, slevy online)

Podpůrné nástroje (Gogole, analýza statistik, e-mail marketing)

Efektivní využití nákladů na e-commerce

Dodržování cenové parity online

Trendy a doporučení

<< zpět

Czech Hotel AcademyBílá šipka

Jedná  se o jedinečný projekt v oblasti vzdělávání v cestovním ruchu. Tato akademie připravuje pro vaše zaměstnance série školení ve všech oblastech, které souvisí s provozem hotelu, penzionu, či restaurace. Současný stav hotelových škol nepřináší na trh práce kvalitní zaměstnance oboru cestovního ruchu. Proto jsme tady my, abychom vám pomohli naučit vaše zaměstnance, jak poskytovat služby na špičkové úrovni. Pouze kvalitní služby přivedou do vašich provozoven spokojené klienty, kteří u vás rádi utratí své peníze. Naši profesionální lektoři, kteří sami pracovali několik let v těch nejlepších hotelích Prahy, předají své zkušenosti vašim zaměstnancům a to formou, která bude velmi zábavná, ale naučná.

S našimi školeními přijedeme až k vám. Organizujeme školení nejenom v Praze, ale také v dalších městech České republiky tak, abychom šetřili vaše náklady.

Letní hotelová školašipka

Best Hotel Qualityšipka

Czech Hotel Elite Clubšipka

Tento jedinečný klub, ve kterém získáte členství ZDARMA vám otevře dveře v oblasti cestovního ruchu.

 

REGISTRACE na info@czechhotelconsulting.cz

Ostatní službyšipka

Už jenom do roku 2013 bude možné čerpat dotace z fondů Evropské Unie. Využijte tuto možnost a investujte do vlastního podnikání a do vzdělávání zaměstnanců a to jak v podnicích které mají sídlo na území Hlavního města Prahy, tak v regionech. Prozískání těchto dotací sice existují určitá omezení, která jsou nastavena jednotlivými poskytovateli těchto dotací, nicméně my tyto údaje sledujeme a vyhodnotíme, zda je vaše společnost schopna na tyto peníze dosáhnout a za jakých podmínek.

Kontaktujte nás proto co nejdříve na adrese info@czechhotelconsulting.cz a staňte se našimi partnery.